інструмент для авто Jonnesway

інструмент OMBRA

гідравлічний інструмент

Нові надходження

A90025 Шприц для консистентного мастила, 400 мл.

ОПИС Застосовується при регламентному обслуговуванні вузлів агрегатів та механізмів, що використовують прес-масляни Обсяг: 400 см3  Місткість картриджа: 14 унцій  Доведення: хромована трубка контейнера  Розмір: 56,4 х 350  Випробування тиском: Робочий тиск 310 бар (4500 PSI)  Вага: 1,3 кг  Два наконечники: гнучкий + жорсткий..

1771.22

283802RK Ремонтний комплект для рукоятки тріскачкової 283802, 283801, 3/8"DR, 72 зубці

283802RK Ремонтний комплект для трещоточної рукоятки 283802, 283801, 3/8"DR, 72 зубця..

265.60

A90013RK Ремонтний комплект для динамометричного ключа A90013

A90013RK Ремонтний комплект для ключа динамометричного A90013..

339.06

A90014RK Ремонтний комплект для динамометричного ключа A90014

A90014RK Ремонтний комплект для ключа динамометричного A90014..

295.48

Рекомендовані

030012 Ключ комбінований 12 мм

Найпоширеніший гайковий ключ є конструкцією, що поєднує ріжковий і накидний профілі. Поєднання двох однорозмірних профілів компенсують недоліки кожного окремо. Виготовлений відповідно до стандарту DIN 3110 із хром-ванадієвої сталі, загартований...

108.32

221210 Подовжувач 1/2" DR 250 мм

221210 Подовжувач 1/2''DR 250мм, 221210, ТМ OMBRA, інструмент ручний...

239.04

750106 Універсальня викрутка зі змінними насадками 6 в 1: SL5, SL6, PH1, PH2, шестигранники 1/4"DR, 5/16"DR

Застосовуються з усіма видами кріплення, що має врутрений робочі профілі шліц прямий(SL) і хрест (РН). SL5, SL6, PH1, PH2. Також інструмент можна використовувати як тримач для біт різного профілю 1/4”DR та 5/16”DR або інструмент для затягування гвинтових хомутів...

576.02

Хіти продажів

P087 Пасатижі 7"

Jonnesway P087 - Пасатижі 7"  Тип: Плоскогубці  Довжина: 180 мм  Матеріал: сталь  Застосовуються для затискання та утримання деталей, згинання металевого листового прокату, роботи з ізолюючим матеріалом, перекушування дроту. Виготовлені зі сталі високої якості...

651.97

S04H2110 Торцева головка 1/4" DR 10мм 6-гр

Основний різновид робочих насадок збірного слюсарно-монтажного інструменту – це торцева головка. Торцеві головки поділяються за геометрією робочого профілю, за довжиною та за призначенням. Такі інструменти забезпечують найкращі умови для застосування робочого зусилля в порівнянні з іншими видами інструменту для роботи із зовнішніми робочими профілями. Шестигранний робочий профіль вважається найкращим з точки зору застосування максимальних робочих навантажень, що передаються кріпильної деталі. Система інструменту з приєднувальним квадратом 1/4"DR є основною при роботі із зовнішнім робочим профілем від 4 до 13 мм, оскільки застосування цієї системи пов'язано, в першу чергу, з обслуговуванням виробів точної механіки, електроніки та побутової техніки, де робоча зона обмежена і Відсутні серйозні навантаження При виробництві робіт з обслуговування автомобільної техніки система незамінна для ремонту та встановлення малих агрегатів та навісного обладнання двигунів завдяки невеликим розмірам Торцева головка виконана з хром-ванадієвої сталі, має накатку та напівматове хром-нікелеве покриття. Всі головки виготовлені за стандартом DIN3124 і їх якість повністю відповідає вимогам. Розміри головок 1/4"DR більше 11 мм застосовуються тільки зі стандартними для системи навантаженнями...

30.30

GM-02PM Роз'єм для пневматичних виробів 1/4" (тато) зовнішня різьба

Фітинги – це невід'ємна частина пневматичної системи. Вони рекомендуються до встановлення на кінці всіх гнучких шлангів та на рукоятки пневматичного інструменту для його приєднання до повітряної магістралі. Застосування цих елементів дозволяє проводити швидку зміну інструменту без необхідності перекриття тиску магістралі. Існує безліч типів швидкознімних з'єднань, але найбільш популярними і затребуваними вважаються так звані "європейський" або "німецький" тип і "японський", відомим виробником якого є японська фірма SMC. За своїм призначенням один тип від іншого не відрізняється. Є лише різниця у формі запірного конуса штуцера, що унеможливлює спільного використання одного типу з іншим. Є кілька способів встановлення фітингів, які відображаються у назві конкретного елемента. Отже: фітинг із зовнішньою різьбовою частиною - "ВІНТ", із внутрішньою різьбовою частиною - "ГАЙКА", зі штуцерною частиною, для закріплення на зрізі шланга - "Ялинка". Для швидкознімного з'єднання прижилася назва "МАМА", для частини у відповідь - "ПАПА"...

47.31

MK2040 Ніж з висувним змінним лезом, 2 леза

MK2040 Ніж з висувним змінним лезом, 2 леза, MK2040, ТМ JONNESWAY, інструмент широкого призначення...

487.63

Професійний інструмент JONNESWAY, OMBRA, THORVIK

У житті кожного автолюбителя настає момент, коли у його "залізного коня" починаються проблеми з технічним станом. Що, до речі, не дивно з нашими дорогами та паливом сумнівної якості. До того ж погодні умови та природне зношування вузлів і деталей з часом дають про себе знати і змушують господаря автомобіля зробити вибір: ремонтувати свого «коня» самостійно або знайти для цього надійну станцію техобслуговування. Обидва ці шляхи можуть закінчитися 100% успіхом, якщо під час реанімації в руках майстра виявиться якісний інструмент для ремонту авто Jonnesway.

Тайванські компанії Джонсвей та Омбра/Торвік – лідери з виробництва професійного діагностичного обладнання, пневматичного інструменту, гідравлічного та автослюсарного інструменту. У їхньому асортименті понад 2 тис. найменувань товарних позицій з різних категорій:

    Інструмент для СТО
    Ручний інструмент
    Пневмогайковерти
    Jonnesway
    OMBRA

    THORVIK
    Слюсарний інструмент
    Універсальні набори інструментів
    Професійний інструмент для автосервісу
    Інструментальні меблі
    Устаткування для проведення сервісного обслуговування, кузовного ремонту та інше (обладнання для автосервісів)

У компанії дотримуються концепції "ONE STEP SHOOING", суть якої в організації виробництва, що дозволяє замовнику в одному місці купити все для свого автомобіля. За таким принципом працює багато американських та європейських брендів.

Переваги інструментів для автосервісів JONNESWAY та OMBRA, THORVIK

Фірма Джонсвей пройшла довгий шлях від маленької нікому не відомої компанії до провідного підприємства галузі, авторитет якого поза сумнівом. Сьогодні інструменти JONNESWAY продаються в 70 країнах світу, в тому числі і в Україні, не варто забувати про інструменти OMBRA, THORVIK для автосервісу і сто професійний інструмент OMBRA? THORVIK дуже гідно показав себе. Їх можна замовити через наш інтернет-магазин.

Причини широкого застосування виробів Джонсвей та ОМБРА, Торвік у промисловості, підприємствах автосервісу серед приватних автовласників у їх перевагах:

    високі споживчі показники;
    ціна, що відповідає середньому сегменту ринку при якості набагато вище за середній;
    довічна гарантія;
    багатий модельний ряд;
    найкращі позиції з продажу;
    відповідність високим світовим стандартам якості industrial та professional.

Де придбати інструменти для СТО в Україні?

У нашому каталозі представлений широкий асортимент різних товарних позицій Jonnesway і OMBRA, THORVIK. У нас будь-який замовник: професіонал чи аматор знайде високоякісний інструмент за цінами нижчими, ніж у конкурентів, тому що ми перші руки в Україні. Це в основному інструмент для автосервісу та СТО, гайковерти, лещата, тріскачки, все необхідне, як найпопулярніший товар, надійність якого підтверджена багаторічною практикою застосування. Інструмент буде доставлене до Києва або будь-якого іншого населеного пункту України після того, як клієнт ознайомиться з каталогом, представленим на сайті pride-ukraine.com.ua, за допомогою фільтра вибере собі відповідний товар. Після підтвердить замовлення, заявить про форму оплати та доставки та буквально через день-другий найкращий професійний інструмент вже у вас.

Наші постійні замовники знають про переваги продукції Джонсвей та Омбра, Торвік знають про переваги співпраці з нашою компанією.

Телефонуйте (067) 208-45-64 і приєднуйтесь до них!

переваги нашої продукції

ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ

і постійний контроль технології виробництва гарантують неординарну надійність та довговічність інструменту.

МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ, ГОСТ

відповідає вимогам до виробів, які застосовуються для проведення робіт автосервісного обслуговування та промислових підприємств.

СПЕЦІАЛЬНА ОБРОБКА TRIPLE COATING

забезпечує  досконалий захист від хімічного та механічного впливу., що полегшує видалення забруднень після роботи